Peygamberimiz Uyardı! BU 5 İNSAN YERYÜZÜNE İNDİĞİ VAKİT BİL Kİ KIYAMET VAKTİ GELMİŞTİR!

3 840 Baxış 393K

Kıyamet alametleri, ahir zamanda ortaya çıkarak kıyametin yaklaştığını ve kopmak üzere olduğunu gösteren belirtilerdir. Bu belirtiler genellikle küçük alametler ve büyük alametler olmak üzere iki bölüm halinde incelenir. Kur’anı Kerim, kıyametin kopma zamanını Allah’tan başka kimsenin bilemeyeceğini belirtir. Buna karşılık olarak yaklaştığını, yakın olduğunu ve ansızın geleceğini bildirir. Hadis külliyatları ise kıyametten önce ortaya çıkacak alametlerden söz eden çok sayıda hadisi şerifler ihtiva eder.
İşte bu videomda sizlere Hadis-i Şerifler vasıtasıyla bizlere bildirilen ve ahir zamanda kıyametten önce ortaya çıkacak olan beş kişiden bahsedeceğim.
Kahtani
Hadislerde ahir zamanda geleceği haber verilen şahsiyetlerden birisi de Kahtani’dir.
Müslim'de Kahtani denilen âhir zamandaki bir zattan bahsedilmekte, âhir zamandaki kıtlıktan sonra bir bolluk ve refah dönemine işaret edilmekte ve saymaksızın mal dağıtan "Halife/Kahtani"den haber verilmektedir (Müslim, Fiten 67-69).
“Kahtan’dan bir adam çıkıp insanları asasıyla sevk/idare etmeden kıyamet kopmaz.” (Buharî, Menakıb 7; Müslüm, Fiten 60) mealindeki hadiste de geçen Kahtânî’nin kim olduğu ya da olacağı konusunda detaylı bir bilgi yoktur. Ancak böyle bir şahsiyetin geleceği hadislerde zikredilmiştir.
Cehcah
Rasûlullah (s.a) şöyle buyurmuştur: “Cehcah adındaki bir adam idareyi ele alıncaya kadar günler ve geceler (dalalet, sıkıntı ve karanlıklar) gitmiyecektir. (Müslim, Tirmizi)
Cehcah denilen kişi çok kıymetli bir zat olup Mehdi’den sonra ortaya çıkacak ve onun yolunu tutacaktır. Çoban koyununu nasıl güdüyorsa, Cehcah’da cihangir olarak bütün ülkeleri idare edecek, herkes ona boyun eğecektir.”(Şarkavi Şerhi)
Bazı âlimlere göre Kahtânî’in adı Cehcah’tır. Ve saltanatı yirmi yıl kadar sürecektir. “İnsanları asasıyla sevk/idare etmesi” ifadesiyle kendisi bir çobana benzetilerek âdil bir idaresine ve güçlü saltanatına işaret edilmiştir. (bk. İbn Hacer, ilgili hadisin şerhi).
Deccal
Rivayetlerde Deccalın çıkışı, kâinatın en korkunç hadiselerinden birisi olarak gösterilmiştir. Bundan dolayıdır ki Peygamberimiz (a.s.m.), ümmetine özellikle onu haber vermiş, fitnesinden sakınmış ve ümmetini de sakındırmıştır.
"Hz. Adem'in yaratılışından itibaren kıyamete kadar geçen süre içerisinde Deccaldan daha büyük bir hadise (fitne) yoktur."( Müslim, Fiten: 126.)
Başka bir hadis-i şeriflerinde ise onun şerrinin şeytandan daha etkili olduğunu bildirirler.( Ramûzü'l-Ehadis, s. 518.)
Deccal, kıyamete yakın bir dönemde çıkıp İslâm dinini ve ümmetini ifsad edip kötülüklere sürükleyecek olan biri. Deccâl, belli bir şahıs olup, Cenâb-ı Allah onunla, kullarını imtihan edecektir. Dünya, imtihan yeridir. Deccâl da bir imtihan vesilesidir. Allah'ın kendisine verdiği güçle birtakım hârikalar gösterecektir. İlâhlık iddia eden Deccâl, istidrâc türünden hârikalar gösterecek ve neticede bazı zayıf inançlılar buna aldanacak, imanı kuvvetli olanlar ise kanmayacaklardır.
Mehdi
Hz. Peygamber (s.a)'in kıyamete yakın bir zamanda geleceğini haber verdiği ümmet-i Muhammedin içinden çıkacak olan lider ve sâlih bir kuldur. Mehdinin adı Peygamberimizin (s.a) adından, babasının adı da Peygamberimizin (s.a) babasının adından olacaktır. "Mehdî” ise onun ismi değil lâkabıdır. Mehdi'nin çıkması kıyametin alâmetlerindendir. O, dini kuvvetlendirecek, yer yüzünde adaleti yayacak ve tüm Müslümanlar kendisine uyacaklardır. Ebû Saîd El Hudrî (r.a)'dan rivâyet edildiğine göre, Rasûlullah (s.a) şöyle buyurmuştur:
"Mehdî ben (im neslim) dendir. O açık alınlı ve ince burunludur. Dünyayı zulümle dolduğu gibi adaletle dolduracak ve yedi sene hüküm sürecektir."[ Ahmed b. Hanbel II-291, 111-17. ]
Hz İsa
Hz İsa’nın göklerde cismiyle hayatta olduğuna, ahir zamanda yani kıyametten önce yeryüzüne ineceğine ve Hz Muha mmed’in (sav) dini ile amel edeceğine dair hadisler yanında islam alimlerinin büyük çoğunluğunun icması vardır. Birçok sahih hadis rivayetlerinde olduğu gibi; “Şüphesiz ki o, kıyametin kopacağını gösteren bir bilgidir” (Zuhruf 61) mealindeki ayette de Hz İsa’nın kıyamet alametlerinden biri olduğuna işaret edilmektedir. Deccal, Mehdi ve İsa a.s’ın aynı zaman diliminde olacaklarını gösteren rivayetler vardır. Hatta Hz İsa’nın Hz Mehdi’ye namazda tabi olmasını bildiren hadiste bunlardan biridir. Ayrıca Hz İsa ile Hz Mehdi’nin birlikte Deccal ile mücadele edeceklerini bildiren hadis rivayetleri de onların aynı devirde olacaklarını göstermektedir.
Rabbim ahir zaman fitnelerinden bizleri muhafaza eylesin. Amin…
Videomuzu beğendiyseniz beğeni butonuna basmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Diğer videolar için takipte kalın.

Merhaba.
Kanalımızda "Bilmeniz Gereken Ne Varsa" sloganıyla hayatınıza yön verecek faydalı videolar paylaşıyoruz. Destek için abone olmayı unutmayınız..

Şərh

 1. Serhat Uran
  Serhat Uran
  14 saat əvvəl

  Allahın evinin önüne o dev yakışı kalmışmı hic.. edebsiz insan hicmi saygın yok kabeye..

 2. hakki yavuz
  hakki yavuz
  Gün əvvəl

  Allah bizi salihlerden eylesin inşallah

 3. PDMK GANG
  PDMK GANG
  Gün əvvəl

  Şu video da ki shopla kabeye zarar verilen fotoğrafı kaldir! ALLAHIN evine kimse zarar veremez.

 4. Nihat Gulmamedov
  Nihat Gulmamedov
  Gün əvvəl

  Ya Rebbimiz sen ozun duzgun insanlara dayaq ol,duzgun olmayanlarida duz yoluna duzelt InweAllah

 5. anamas32
  anamas32
  Gün əvvəl

  Uyduruk hadislerin uyduruk senaryocuları.

 6. Rabia Nazar
  Rabia Nazar
  Gün əvvəl

  Sahte kiyamet kiyametin alameti olmaz aniden dunya kopar

  1. Rabia Nazar
   Rabia Nazar
   Gün əvvəl

   @PDMK GANG yalniz Allah bilir . ALAMETLER HER DÖNEM VARDI ZATN..DÜNYADA ..GERCEK KUYAMET GELIR BU SAATEN SONRA TÜM DÜNYA YOK OLUR

  2. PDMK GANG
   PDMK GANG
   Gün əvvəl

   @Rabia Nazar onu yalnızca Allah bilir

  3. Rabia Nazar
   Rabia Nazar
   Gün əvvəl

   @PDMK GANG Ayet kiyamet geldi DEMIYOR..Günü saati beli degil

  4. PDMK GANG
   PDMK GANG
   Gün əvvəl

   Kıyametin alametleri gelmiştir. Ayetlere bak boş yapma.

 7. İbrahim Gönülden
  İbrahim Gönülden
  3 gün əvvəl

  Allahım Bizleri Muhafaza eyle Müslüman liderler le yolumuzu Açık.etsin

 8. Elmira Nur
  Elmira Nur
  3 gün əvvəl

  Amin 🤲 kardeşim amin 🤲 daha çok bu tür videolardan görmek istiyoruz çok sağolun Allah sizden razı olsun 🤲🌹

 9. özlem çiftçi
  özlem çiftçi
  3 gün əvvəl

  sesini begnmeden cıktım senin

 10. Resül Çil
  Resül Çil
  4 gün əvvəl

  Amin Amin Amin inşaALLAH.

 11. Çetin Kaya
  Çetin Kaya
  6 gün əvvəl

  Kabeyi böyle resmetmezsen daha iyi olur Hemde seninle daha uyumlu olmuş olur

 12. mehmet kaymakçı
  mehmet kaymakçı
  7 gün əvvəl

  Kıyamet günü gelmeden ölmek daha avantajlı ozaman. Kıyamet günü baya bir imtihan felan var.

 13. Mustafa Yörenç
  Mustafa Yörenç
  7 gün əvvəl

  Kuranda varmı böyle bsy hadis değil kurandan konusun

 14. İlyas Catma
  İlyas Catma
  7 gün əvvəl

  Kime inanacaz en iyisi tiner çekmek kafa almaz bunları tek doğru yüce yaratıcı rab tır gerisi teferruat yok deccal yok Mehdi öyle bı durum olsa ben karıştırırım deccal ve mehdiyi kimin kim olduğunu ayırt edemem .

 15. Kamran Mehdizade Ucarli
  Kamran Mehdizade Ucarli
  7 gün əvvəl

  Allah Şeytana iblisə yezidə dəccala lənət eləsin

 16. Tuncay Bagirov
  Tuncay Bagirov
  8 gün əvvəl

  Allahım bütün bendelerini güzel cennetine qovusdur Amin

 17. Sedat Yilmaz
  Sedat Yilmaz
  8 gün əvvəl

  Allah tan başka hiç kimsenin bilmediği kıyametin kopma zamanının alametimi olur? Hayır olmaz. Peki Peygamber efendimiz bu ayetle çelişen bir söz veya sözler söylemiş olabilirmi? Hayır olamaz.

 18. mdj Jjhh
  mdj Jjhh
  8 gün əvvəl

  ALLAH U EKBER LA İLAHE İLLALLAH HAK MUHAMMEDEN RESUL ALLAH ☝️😍♥️

 19. Zeliha Gunes
  Zeliha Gunes
  8 gün əvvəl

  Bizim için maneviyatı büyük olan kabemizin resmini bu şekilde başlığınıza koyduğunuz için sizi kınıyorum Allah aşkına biraz dikkat

 20. ifşa
  ifşa
  8 gün əvvəl

  deccal geldi ve geçti fakat sizin bundan haberiniz yok!!! düşünün deccal herkese kendini iyi olarak tanıtacaktır ama gerçekte iyi birisi olmayacaktır peki bu kide var ? edit: şuanda çoğu kişi onun hala daha iyi birisi olduğunu düşünüyor ve söylemem gerektiğini düşündüüm bişey daha var ahiretteki 1 gün dünyadaki 100 yıla eşittir YANİ BU 100 yıl öncesine kadar gidebilir

  1. bir yolcu
   bir yolcu
   3 gün əvvəl

   Bahsettigin kisiyi gayet iyi biliyorum gercektende deccal gibi biri lakin alninda kafir yazmiyor ve bir gozunun biri kor degil :)

 21. Mahyar Kheiry
  Mahyar Kheiry
  9 gün əvvəl

  h.z mehdi inşallah çabuk gelir

 22. nuruddeen basik
  nuruddeen basik
  10 gün əvvəl

  Kıyamet arap kabilelerinin hikayesinden ibarettir kıyameti kuran nasil yorumluyor kuran veya sünnet kitaplarında ileriye dönük hic bir şey yok hepsi geçmişte yaşanan şeyler hocalarımız bizi ilerleyişi icin kuranda ne varsa aydınlatsın yahudiler ve hıristiyanlardan bize ne

  1. FENERBAHÇE. 22 yıl önce
   FENERBAHÇE. 22 yıl önce
   Gün əvvəl

   @PDMK GANG Arkadaş ateist bizle alay ediyor aklınca

  2. PDMK GANG
   PDMK GANG
   Gün əvvəl

   Kıyamet mutlaka gelecektir ve Allah ölüleri diriltecektir. Ayet bu araştır biraz.

  3. louis selly
   louis selly
   7 gün əvvəl

   Dostum kıyamet Kuran geçiyor Göğü, kitab dürer gibi dürdüğümüz zaman, yaratmaya ilk başladığımız gibi, katımızdan verilmiş bir söz olarak onu tekrar var edeceğiz. Doğrusu biz bunları yaparız. (ENBİYA/104) (Ey Muhammed!) De ki: "Allah sizi diriltir. Sonra sizi o öldürür, sonra da geleceğinde şüphe olmayan kıyamet gününde (diriltip) bir araya toplar. Fakat insanların çoğu bilmezler. (CASİYE/26) Olacak vak'a olduğu zaman Onun oluşunu yalanlayacak kimse yoktur. (VAKİ'A/1-2) Herhalde size vaad olunan kesinlikle olacaktır. (MÜRSELAT/7) Kıyamet günü onların herbiri Allah'ın huzuruna tek başına çıkacaktır. (MERYEM/95)

  4. FENERBAHÇE. 22 yıl önce
   FENERBAHÇE. 22 yıl önce
   9 gün əvvəl

   Sen müslüman olduğuna emin misin? Bence tazelesen iyi olur.

 23. YAĞIZ KÖROĞLU
  YAĞIZ KÖROĞLU
  10 gün əvvəl

  allahın yerini kimse alamaz biz müslümanlar allaha inanacağız inanmaya devam edeceğiz

 24. Melena Ilieva
  Melena Ilieva
  10 gün əvvəl

  Allahim sen bizleri affet ve sonumuzu hayir eyle ..Amin

 25. Fikret Tamalılı
  Fikret Tamalılı
  11 gün əvvəl

  Ayet:"Sana kıyametten soruyorlar de ki onun ilmi Allah'a aittir ansızın gelecektir" ansızın gelecek bir şeyin alâmeti ( işareti )olmaz Allah'a muhalefet etmeyin.

  1. Çetin Kaya
   Çetin Kaya
   6 gün əvvəl

   NE GARİP BIR İFADE BU AÇMIŞ AYETİ MEALDEN KONUŞUYORSUN SONRADA UTANMADAN, ALLAH CC DEN BIZE VAHYİ NAKLEDEN RESULÜ EKREM ASM IN BU KONUDAKİ HADİSLERİNİ ES GEÇİP MEALLE KONUŞUYORSUN SEN PEYGAMBERDEN DAHA IYI BU KURAN'I BİLDİĞİNİ Mİ SANIYORSUN YOKSA UYDUĞUNU MU SANIYORSUN BIRAZ AKILLI OLUN

 26. Mustafa Kargi
  Mustafa Kargi
  11 gün əvvəl

  sana kiyametden sorarlar deki:onun bilgisi yalniz Allaha aitdir..ayeti kendin soyluyorsun sonra refaransin olmasi gereken jurani birakip hadislere daliyorsun..hadismi kuranmi once ona karar ver..Anlatdiklarinizin hepsi palavra hikaye masal..Allahin resulune iftira atiyorsunuz isiniz gucunuz iftira.deki ben turedi birisi degilim.banada sizede ne yapilacagini bilmihorum(ahkaf 9) Nebi Muhammed gelecegi bilmedigini soyledigi halde siz israrla peygamberin gelecegi bildigini soyluyorsunuz..Atesiniz bol olsun attiginiz iftiralar size yeter

 27. Səyyah
  Səyyah
  11 gün əvvəl

  Ya Rəbbim. Mən səndən razıyam, sən də məndən razı ol. 🤲

 28. Demirhan Demirli
  Demirhan Demirli
  12 gün əvvəl

  Kapak fotoğrafı olmadı hocam ben ce deiştir

 29. Ufuk Özdeş
  Ufuk Özdeş
  12 gün əvvəl

  Habibim sana kıyameti soruyorlar deki onun gününü ve saatini sadece Yüce Allah bilir

 30. CHINA HEARTOFF
  CHINA HEARTOFF
  13 gün əvvəl

  Bu deyilen nagillarin hech birine inanmiram ve bu tip nagillari ancaq isharet oldugunu hansisa hedisci nagilchilar bildirir . QURAN la Mehemmed sav la Allahimiz dini tamamladi axirzamana qederde budur net shekilde. Elhemdulillah ☝️

 31. Danimarkada Bir Serkan
  Danimarkada Bir Serkan
  13 gün əvvəl

  İsa mehdiden üstün

 32. berat temel
  berat temel
  14 gün əvvəl

  Bu anlattıklarının 4 ü çıkmış vaziyettedir. SADACE Hz İSA. ASM hariç. 🙏🤲🌹💞🤲🙏

 33. OMER ORHAN
  OMER ORHAN
  16 gün əvvəl

  Bizler şu an Hz Isa yi bekliyoruz...

 34. Aytekin Aksu
  Aytekin Aksu
  16 gün əvvəl

  Allah bizlere iyiolum nasip eyle

 35. Aytekin Aksu
  Aytekin Aksu
  16 gün əvvəl

  Allah im tüm müslüman larin günah lar ini affeyle

 36. şaka maka bi yana
  şaka maka bi yana
  17 gün əvvəl

  kabe yi boyle göstermek hiç hoş olmamiş üzerinde ki delikler ne oyle yakişiyormu size

 37. hüseyin değer
  hüseyin değer
  17 gün əvvəl

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤️

 38. Emir Odabaşı
  Emir Odabaşı
  17 gün əvvəl

  Allahın selamı üzerinize olsun kardeşlerim Allahın elcısı resulu peygamber varısı geldı Muhammed huseyın radıyallahuan geldı ahır zamanın asrı saadet devrı geldı mujdeler olsun kardeşlerim dinimiz özüne dönüyor tertemiz oluyor kardeslerım birlik olma zamanı geldi artık kardeslerım butun dunya uyanın

 39. Aleyna Özdemir
  Aleyna Özdemir
  17 gün əvvəl

  Ya rabbi sen benden ne zaman razıysan o zaman al canımı

 40. DUMAN
  DUMAN
  18 gün əvvəl

  ALLAH'IM SEN BİZLERİ AFFET BİZLERİ TEK BAĞIŞLAYAN SENSİN ALLAH'IM

 41. Mukaddes Ulker
  Mukaddes Ulker
  19 gün əvvəl

  aminn

 42. Erkan ÇİÇEK
  Erkan ÇİÇEK
  20 gün əvvəl

  21.yüzyılın ve gelecek yüzyılların en büyük ölümcül tehlikesi yorgunluk olacaktır

 43. Erkan ÇİÇEK
  Erkan ÇİÇEK
  20 gün əvvəl

  Dünya üzerindeki her varlık hadesten taharet riayet eder her an mekan ve konumda muhafaza ederlerse kıyamet kopmaz hastalık ve problem olmaz

 44. Sukran Corlu
  Sukran Corlu
  21 gün əvvəl

  Ecuş beçuş de var

 45. Ravil Zulfuqarov
  Ravil Zulfuqarov
  21 gün əvvəl

  Kuranda soz neden kecmiwsse oda olur Allah vedinden donmez.hadisler ne buyurursa buyursun.

 46. Mirsadix Seyidzade
  Mirsadix Seyidzade
  22 gün əvvəl

  Salam aleykum va rahmetullahi va berekatuhü Azərbaycandan.Kardeşler inşaALLAH ilim öğrenelim,ilim müminin silahıdır.Kerem Ömder,Cübbeli Ahmet hoca,Hüseyin Çevik,İhsan Şenocak,Hıdır Kartal,Kadir Mısıroğlu,Salih Memişoğlu ve b.ALLAH yolunda ilim öğrenelim)hepsi ehli sünnetdir

 47. Ehtiram Haciyev
  Ehtiram Haciyev
  23 gün əvvəl

  Bütün kainatın bir hakimi var o da Allah dir

 48. Ahmet Oral
  Ahmet Oral
  23 gün əvvəl

  Deccal kimdir? Deccal internet tir daha doğrusu internet in arkasındaki kişilierdir yani insanın ta kendisidir. Kur'an da şöyle bir ayet vardır ,ayette ALLAH ile şeytan arasında geçen konuşma geçer konuşma şöyle dir ; şeytan derki ALLAH'A " ben onlara söyleyecem onlar yapacaklar" ALLAH ta derki " BENDE ONLARI CEHENNEMDE YAKACAM" yani deccal internet tir benim tahminim deccal bir robot olacak çünkü tevratta ruhsuz varlık ların geleceği ne dair bir ayet vardır tabi bu ruhsuz varlık korona virüs te olabilir bilemem... Hem Allah der ya "Ben insanlara zulmetmem , onlar kendi lerine zulmederler " ...

 49. Sedat Kizildogan
  Sedat Kizildogan
  23 gün əvvəl

  Birtanesi 2002 de indi 19 yıldır başımızda kimisi faşo ağa diyor kimisi sarayın kibir abidesi diyor kimisi Egoist meshepçi diyor kimisi kindar kendisi gibi düşünmeyen herkesi vatan haini ilan eden diyor kimisi Kasımpaşa lı sahte kabadayı diyor kimisi asrın kandırılmış lideri diyor şuan O deccal aramızda.kimisi de saraydaki firavun diyor...

 50. Or. Han Rent a Car
  Or. Han Rent a Car
  23 gün əvvəl

  Söyleyin de bilelim, insanlar neden Müslüman olsunlar! Bir insan neden Müslüman olarak kalsın ve neden Müslüman olmayan biri Müslüman olsun? İslam ülkelerinde yaşayanların haline bakarak mı? İslam ülkelerinin dünyada diğer ülkeler karşısındaki konumlarına bakarak mı Müslüman olsunlar? Söylesenize insanlar neden Müslüman olsunlar! Yoksul İslam ülkeleri ile zengin Hristiyan ülkeleri karşılaştırarak mı Müslüman olsunlar? Hangi Müslüman icadına, Müslüman ilacına, aşısına veya tıbbi cihazına bakıp minnet duyacak da Müslüman olmak isteyecekler? Müslümanlar neyi icat etmişler? İslam, İslam’dan önce yeryüzünde olmayan yararlı ne getirmiş? İslam olmasaydı tüm insanlık mahrum olurdu denilecek tek şey var mı? Varsa söyleyin de öğrenelim. İslam insanlığa ne verdi, İnsanlık İslama geri verse hangi şeyden mahrum olur? İslam’ı sorgulamadınız ve düşünmeden inandınız! Dini metinleri farklı anlattılar, anlamadığımız dilde okutup öğrenmenizi önlediler sizde fark edemediniz diyelim sizi mazur görelim, fakat bir de gözle görülenler var. Kör değilsiniz değil mi! Müslümanların hali ve İslam ülkelerinde yaşananlar ortada. İslam Ülkeleri kaos ve savaş içinde, Afganistan’dan Pakistan'a, Somali’den Yemen'e, Sudan Malezya İran Suriye’den Libya’ya kadar perişan haldeler. Müslümanlar geri kalmış ve yoksul bir halde adeta cehennemi yaşıyorlar, fırsatını bulunca İslam ülkelerinden ABD, Kanada ve Avrupa’ya kaçıp Hristiyan devletlerin merhametine sığınıyorlar. Günümüzde Müslümanlar huzur bulmak ve insani kriterlerde yaşayabilmek için İslam ülkelerinden çağdaş ülkelere gidiyorlar. Huzuru İslam da değil Hristiyanların merhametinde buluyorlar. Mülteci Müslümanlar, başka bir İslam ülkesine de gitmiyorlar, kutsal dedikleri Mekke de bile yaşamak istemiyorlar, mutlaka batı medeniyetlerinden bir ülkeye gidiyorlar. Son yıllarda Afganistan, Libya ve Suriyeli mültecilerin Arabistan, Mısır, Irak veya başka bir İslam ülkesine gittiği görülmedi. İslam ülkelerine değil Hristiyan ülkelere sığınıyorlar! En radikal Müslümanlar bile ülkesinden kaçıp bir başka İslam ülkesine veya Mekke’ye sığınmıyorlar, Avrupa’ya Amerika’ya Demokrasi ve insan hakları olan ülkelere sığınıyorlar. İslamcıların yönetiminde yaşanmayacağını kanıtlıyorlar. En radikal Müslümanlar bile ülkesinden kaçıp bir başka İslam ülkesine veya Mekke’ye sığınmıyorlar, Avrupa’ya Amerika’ya Demokrasi ve insan hakları olan ülkelere sığınıyorlar. İslamcıların yönetiminde yaşanmayacağını kanıtlıyorlar.

 51. Kadir Ünal
  Kadir Ünal
  24 gün əvvəl

  Ne demişler iyiler ölür kötüler kalır😢😢👈

 52. Hacer Klein
  Hacer Klein
  24 gün əvvəl

  ALLAHIM RAZI OLSUN SENDEN

 53. [EPT]HIT THE LAG
  [EPT]HIT THE LAG
  24 gün əvvəl

  İnşa Allah şu mehdi zamanına yetişip, deccalin önündeki en büyük şehit olurum, Âmin.

 54. Süleyman Durdu
  Süleyman Durdu
  24 gün əvvəl

  O video kapak resmi nedir öyle kardeşim sizde hiç akıl fikir yokmu bu resmen kâbeye hakarettir. Onu değiştirin dinsizlik yapmayın!!!! 😡😡😡

 55. working account
  working account
  24 gün əvvəl

  hocam böyle video resmi mi konulur ?

 56. Onur Serim
  Onur Serim
  25 gün əvvəl

  👏👏👏⚘

 57. Hasan Kapçak
  Hasan Kapçak
  25 gün əvvəl

  Deccal çoktan ckmis

 58. Cahit Türk
  Cahit Türk
  25 gün əvvəl

  Amin

 59. AVAKİN REİSİ
  AVAKİN REİSİ
  26 gün əvvəl

  ALLAH BİZİ CEHENNEMDEN KORUSUN

 60. Joe Biden 33
  Joe Biden 33
  26 gün əvvəl

  Kıyamet Cuma günü, akşam saatlerinde olacaktır. Akşam namazı da bu yüzden kısa, insanlar namazını kılsın diye.

 61. Zeynep
  Zeynep
  26 gün əvvəl

  Gerçek olmaya bilir

 62. İsmail Karataş
  İsmail Karataş
  27 gün əvvəl

  ARAF SURESİ 187.AYET:Sana soruyorlar: "Son Saat ne zaman gelip çatacak?" diye. Cevap ver: "Onun bilgisi yalnızca Rabbimin katındadır; onun vaktini O'ndan başka ortaya koyacak kimse yoktur: O bütün ağırlığıyla göklerde ve yerde kopacak, sizi haberiniz olmadan ansızın yakalayacaktır. ŞİMDİ BU VİDEO MU DOĞRU YOKSA ALLAHIN SÖZÜ MÜ İNSANLAR KURANI BIRAKIPTA KURAN HİRİCİNDEKİ ŞEYLERE İNANMAYA NE KADAR MEĞİLLİLERMİŞ AHİRETİNİ KURTARMAK İSTİYORSAN SADECE KURANI OKU HAYATINA YANSIT

 63. Hakan Hakanli
  Hakan Hakanli
  27 gün əvvəl

  👍

 64. Adem Doğan
  Adem Doğan
  27 gün əvvəl

  Kardeş iyi güzelde video kapağını Kabe’yi öyle yapmasaydın iyi olurdu

 65. Senol Vural
  Senol Vural
  28 gün əvvəl

  Son 200 yıldır kıyamet alemeti çıkarıyorlar bi Allahın işine karışmayın arkadaş

 66. bilal
  bilal
  28 gün əvvəl

  Kuran kimse bilemez derken nasıl olurda başkaları bilir haşa Allah'tan bilgimi kaçırıldı ?

 67. LA İLAHƏ İLLALLAH MUHƏMMƏDƏN RƏSULALLAH
  LA İLAHƏ İLLALLAH MUHƏMMƏDƏN RƏSULALLAH
  28 gün əvvəl

  HZ.MUHƏMMƏD BİN ABDULLAH ƏL HAŞİMİ ƏL QUREYŞİ📿🖤💚🕋

 68. LA İLAHƏ İLLALLAH MUHƏMMƏDƏN RƏSULALLAH
  LA İLAHƏ İLLALLAH MUHƏMMƏDƏN RƏSULALLAH
  28 gün əvvəl

  YA ƏLİ 💚🕋 KİM BU SÖZÜ BİR YERƏ YAZSA HƏRKİMSƏ ONU OXUYANDA HƏM YAZANA HƏM OXUYANA SAVAB YAZILAR🕋💚🖤📿

 69. Tuncay Barışer
  Tuncay Barışer
  29 gün əvvəl

  Yecüc ve mecüc yer yüzünde mi? Çok merak ettim

  1. Eren
   Eren
   6 gün əvvəl

   Evet zulkarneyn (AS) onları hapis etmiş zamanı geldiğinde cıkacaklar

 70. İBRAHİM KÜÇÜK
  İBRAHİM KÜÇÜK
  29 gün əvvəl

  VİDEONUN KAPAĞINDAKİ KABEYİ O ŞEKİLDE GÖRSELLEMEN DOĞRU DEĞİL ONU DEĞİŞ YOKSA SENİ İNTERNET POLİSİNE ŞİKAYET EDERİM

  1. Osman Sarikelle
   Osman Sarikelle
   13 gün əvvəl

   Herkezin defteri elinde istediğini yazar gidecegiyer mezar yazdığın karşılığı hazir

  2. Sakumo
   Sakumo
   25 gün əvvəl

   @İBRAHİM KÜÇÜK hayır internet polisi bişey yapamaz diyorum

  3. İBRAHİM KÜÇÜK
   İBRAHİM KÜÇÜK
   25 gün əvvəl

   @Sakumo seninkide çocuktur yapsın gibi bişey oldu kabeyi öyle görmek istiyorsun heralde

  4. Sakumo
   Sakumo
   29 gün əvvəl

   Kardeşim internet polisi ne yapsın herkes istediği dini istediği gibi görebilir

 71. ThanatoS
  ThanatoS
  29 gün əvvəl

  EREN KARAYILAN GÖKTEN İNECEK

 72. Şinasi Demirci
  Şinasi Demirci
  29 gün əvvəl

  Hocam sizin ses benim gümüşovadaki hocamın sesine benziyor hamd olsun

 73. Hüseyin Cahit KÖKLÜ
  Hüseyin Cahit KÖKLÜ
  29 gün əvvəl

  7 uyuyanda gelmiycekmiydi

 74. sinan eser
  sinan eser
  29 gün əvvəl

  En büyük kıyamet alameti son peygamberin ve son kitabın gelmiş olmasıdır.

 75. Yiğit İnan
  Yiğit İnan
  29 gün əvvəl

  Arkadaşlar video güzel fakat Deccal ve Dabbetül arz mekkeye ve Medine giremeyecek fakat videonun kapağında deccal veya dabbe merkeze zarar veriyor

 76. Korku Filimleri TD
  Korku Filimleri TD
  29 gün əvvəl

  Səf təfsir edirsiz

 77. FATİH EVLİCE
  FATİH EVLİCE
  Ay əvvəl

  Gencom foto clickbeyt,Vallahi ALLAH (celle celaluhu) tan başka hiçkimse o kâbeyi öyle yıkamaz...çünkü orası ALLAH (celle celaluhu)'nun evidir...

 78. Kestane Kebab
  Kestane Kebab
  Ay əvvəl

  Tayyip basi cekiyor pkk sonu

 79. Turan Karadağ
  Turan Karadağ
  Ay əvvəl

  Hem geleceği sadece Allah bilir deyip,hemde geleceğe dair yapılan söylemlere inanan,ikilem içinde kalmış ama bunun farkında bile olamayan müminler.

 80. Ridvan Cakir
  Ridvan Cakir
  Ay əvvəl

  Videonun başında Kabe'nin duvarlarinda bomba izleri var kutsal mabedi internette prim yapmak için bu hale getirmeniz olmamış Allah korkusu yokmu sizde bu nasıl bir tutarsizlik

 81. AYHYSSA
  AYHYSSA
  Ay əvvəl

  Aceba bunların kaynaklarını verirmisin. Ve nerren araştirdin

 82. Eymen Efe Ekiz
  Eymen Efe Ekiz
  Ay əvvəl

  Allahım sen yücesin sen büyüksün bütün Müslümanların günahlarını affet amin

 83. ahmet karahan
  ahmet karahan
  Ay əvvəl

  deccalin ne yapacagini biliyoruz hafizamiz silinecek mi kiyamette

 84. Vehbi Sefa Uzunboy
  Vehbi Sefa Uzunboy
  Ay əvvəl

  Ya bune videosu kiyamet gerçek olmaz Allah bilir bugün olmaz bilemezsin Allah sonunu hayır etsin insallah

 85. hacker Emir 71
  hacker Emir 71
  Ay əvvəl

  Abi sen bunları nereden biliyorsun

 86. Fenerbahçe 1907
  Fenerbahçe 1907
  Ay əvvəl

  EKRAN KAPAĞI HOŞ DEĞİL DECCALI SEMBOLE EDEN KİŞİ KABEDEN BÜYÜK ÇIKMIŞ EKRAN KAPAK FOTODA ONU DÜZELT LÜTFEN ADMİN

  1. Çetin Kaya
   Çetin Kaya
   6 gün əvvəl

   Adam haklı admin 3-5 tık fazla almak için takla atmayın Ya düzgün yapın yada hiç bulaşmayın

 87. Mehmet Bacak
  Mehmet Bacak
  Ay əvvəl

  Kardeşim atlamışsın kur an ı Kerim'de dabbetül arz hakkında da bilgi verilmiştir dabbetül arz deccalle dost olacaktır kıyamet günü hz İsa ve Hz Mehdi onlarla mücadele edecektir

 88. Ra Ha
  Ra Ha
  Ay əvvəl

  o nasıl kapak fotoğrafı öyle değiştirmelisin

  1. LordMami
   LordMami
   Ay əvvəl

   Adam Din Adamı Günah Olsaydı Koymazdı

 89. Sabir Haciyev
  Sabir Haciyev
  Ay əvvəl

  Abi beni anlamiyan olsa sovmesin lutfen benim insteqeram hebimi koyuyorum orda ben den diye bilir ler ne yazmis sin ora ben ozaman anlatacam @sabir_yevlax

 90. Suleyman Suleymanli
  Suleyman Suleymanli
  Ay əvvəl

  A BALA O DƏCCAL MƏCCAL DOLUDU BURALARDA. İSA MUSA BİZƏ LAZIM DEYİL BİZİM ÖZ AĞSAQQALIMIZ VAR,ONLAR BURDA BAŞ ÇIXARA BİLMƏZLƏR.GEDİB O TƏRƏFDƏ OYNASINLAR.

 91. kava ZENGEL
  kava ZENGEL
  Ay əvvəl

  Yecün ve mecüc ?

 92. DANGER ZONE
  DANGER ZONE
  Ay əvvəl

  Kabeyi niye öyle yaptın

 93. Miççik Çağlar
  Miççik Çağlar
  Ay əvvəl

  allahu ekber sultan kamurani left

  1. Miççik Çağlar
   Miççik Çağlar
   Ay əvvəl

   helal olsun sultan kamurani left

 94. Mitat Ercetin
  Mitat Ercetin
  Ay əvvəl

  Ben araştırıyorum şeytan adem peygambere kabul etmeyince ayette şeytanla yüce rabbim Bi tartışıyor Bi kavğa hakaret yüce rabbim dayanamıyor defol buradan diyor isteyen ayete bakabilir

 95. Devilboy Youtube çöplüğü
  Devilboy Youtube çöplüğü
  Ay əvvəl

  Deccal çıkmış haberiniz yok deccal şuandaki internet hertürlü fitne orda namussuzluk orda

 96. Nizam Bozyiğit
  Nizam Bozyiğit
  Ay əvvəl

  Amim

 97. İsmayıl Quluzade
  İsmayıl Quluzade
  Ay əvvəl

  ❤️🌹❤️🌹❤️🌹ALLAHIM❤️🌹❤️🌹❤️🌹

 98. İsmayıl Quluzade
  İsmayıl Quluzade
  Ay əvvəl

  Amin

 99. Abdurrahman Cicin
  Abdurrahman Cicin
  Ay əvvəl

  Mehdi o mehdi

 100. Alperen Boran
  Alperen Boran
  Ay əvvəl

  Arkadaşlar bu videoyu sakın paylaşmayın Peygamberimizin söylemediği birşeyi o söyledi demeyin aşağıdaki yorumuma bakın böyle bir şey yaparsanız ne olur