Evde ÖRÜMCEK AĞI Olmasının Nedenini Duyunca Şaşıracaksınız! Fakirliğe Sebep

1 066 Baxış 109K

Örümcekler, sekiz bacaklı iki gövdeli, çalışkan, sabrlı, zeki ve garip canlılardır. Arka vucut kısmındaki bezlerden ağ üretimi yaparlar, buradaki çok ince deliklerden sıvı ve damlalar halinde verilen ağ malzemesi dışarı çıkar çıkmaz donar ve böylece sağlam bir halat haline gelir. Bu halat sayesinde uzun mesafelere uçabilirler. Bunun için telin bir ucunu bir yere bağlayarak havalanan örümcekler, karada 5 km, denizde ise yüzlerce km uzaklara savrulabilirler. Ayrıca çoğu örümceğin sekiz gözü olmasına rağmen görme yetenekleri gelişmemiştir. Örümceklerin çiğnemek için ağızları da yoktur ve genellikle tükürüklerindeki enzimlerle kurbanlarını parçalar eritir ve sonra da içine çekerler. Yavru örümcekler ise, kendilerine herhangi bir şey öğretilmeden doğar doğmaz ağ örmeyi bilirler. Peki bu bilgiyi örümcek nasıl öğrenmiştir? Elbette ki bunu sonsuz ilim ve kudret sahibi Cenâb-ı Allah kendisine ilham etmiştir.
Örümcek aynı zamanda mübarek bir canlıdır. Çünkü hicret esnasında Hz. Peygamber’in müşriklerin takibinden kurtulmak için Hz. Ebû Bekir’le birlikte girdiği mağaranın ağzını ağı ile kapatıp müşriklerin oradan uzaklaşmasını sağlamıştır. “Dünyada en hırslı yaratık sinek, en kanaatkâr yaratık ise örümcektir. Allah’ın en hırslı ve kararsız yaratığı en kanaatkâr olanına rızık yapması şaşılacak bir şeydir.” Mevlânâ’nın, “Örümcek sineksiz kalmaz, Allah onun günlük rızkını kanat takarak ayağına gönderir” beyti de bunu ifade etmektedir.
Hz. Ali’nin, “Evlerinizdeki örümcek ağlarını temizleyiniz, onları olduğu gibi bırakmanız fakirliğe sebep olur” dediği rivayet edilmiştir. Halk arasında yaygın olan bir kanaate göre de örümceklerin evlerimizi işgal eden yuvaları bozulup ağları temizlenmeli, fakat Hz. Peygamber’in saklandığı mağara ağzını kapatarak onu müşriklerden kurtardığı için de kendisi öldürülmemelidir. Çünkü islam bize zarar vermeyen canlıları öldürmemize asla müsade etmez.
Gelelim konumuza, Arkadaşlar, evimizde şöyle köşe bucak yerleri bir kurcaladığımızda hemen hemen hepimiz istemesekte mutlaka bir veya daha fazla örümcek beslediğimizi anlar ve evde örümcek neden olur veya bunları evimizden nasıl uzaklaştırırız diye düşünmeye başlarız. Bunun sebebini anlamak için, onların yaşam şekillerini ve davranış biçimlerini bilmemiz gerekiyor. Bunu öğrenince örümceklerin evimizde neden olduğu ve onları nasıl önleyebileceğimizi de anlamış oluruz.
Bazı örümcekler nemli ortamları tercih ederler; bodrum katları, döşeme altı boşlukları ve binaların diğer rutubetli kısımları gibi yerlerde yaşarlar. Bazı örümcek türleri ise odaların üst köşeleri ve çatı katları gibi kuru ve sıcak yerleri tercih ederler. Karanlıkta da saklanırlar.
Aslında çoğu örümcek dışarıda yaşamayı tercih eder, ama başını sokacak bir yer ya da yiyecek ararken evlere giren örümceklerin sayısı da yabana atılacak gibi değildir. Bunlardan kurtulmanın en kolay yolu eve girmelerini önlemek olsa da, bir kez evinize girdilerse onları korkutup kaçırmanın zorda olsa birtakım yöntemleri vardır.
Arkadaşlar, örümceklerin içeri girmesini önlemek için, öncelikle evinizi saran çalıları, sarmaşıkları ve bitkileri bahçenizden temizleyip dışarıdaki delikleri ya da çatlakları tıkamalısınız. Çünkü bitkiler örümcekleri çeker. Isınmak ya da yeni yiyecek kaynakları bulmak istediklerinde bitkilerin arasından çıkar, çatlaklardan eve girerler.
Temiz evlerde örümceklerin saklanacağı yer azdır, bu yüzden içeri girecek olsalar bile eviniz temiz olduğu müddetçe yerleşme olasılıkları daha düşük olur. Yiyecek kırıntıları da karıncalar gibi haşereleri cezbeder, örümcekler de bu haşerelere gelir.
En basit yöntemlerden biri de, karşınıza çıkan ağları süpürgeyle veya sopayla temizleyebilir, eğer mümkünse örümcekleri öldürmeden evin dışına çıkarabilirsiniz. Bu yöntemlerde faydalı olmuyorsa evin her köşesine ve sık sık örümceklere rastladığınız yerlere birkaç bölünmüş kestane koyabilirsiniz. Çünkü örümcekler keskin koku alma yeteneğine sahiptir ve kestanede de onların sevmediği keskin bir kimyasal koku vardır.

Başka bir yöntemse, Standart bir sprey şişesini suyla doldurun, üstüne 15 ila 20 damla nane yağı ilave edin. Örümceklerin nane yağının kokusuna dayanamadığı ve kokuyu alınca kaçtığı söylenir. O yüzden de bu çözüm, evin girişlerine ve pencere kenarlarına uygulandığında daha fazla etki gösterir.
Örümcekler limondan da nefret eder. O yüzden, durum kötüye gidiyorsa örümcekleri uzak tutmak için başka bir yöntem olarak limon suyu da serpiştirebilirsiniz.
Videomuzu beğendiyseniz beğeni butonuna basmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Diğer videolar için takipte kalın.

Merhaba.
Kanalımızda "Bilmeniz Gereken Ne Varsa" sloganıyla hayatınıza yön verecek faydalı videolar paylaşıyoruz. Destek için abone olmayı unutmayınız..

Şərh

 1. filiz şit
  filiz şit
  16 gün əvvəl

  Abi agzına sağlık da ben videoya bakamadım belki full seni dinledim ama sanırım videonjn sadede 6 , 7 saniyesini falan izletebildim ahi elimi kaşıdım ya

 2. Mustafa Kutuk28_
  Mustafa Kutuk28_
  18 gün əvvəl

  Evde tavanlarda var yanlizliktan hic dokunmuyorum gayet evi neselendiriyolar :))

 3. Gökçe Naz ve Göksu Nur un dünyası
  Gökçe Naz ve Göksu Nur un dünyası
  19 gün əvvəl

  Sadece örümcek ağlarını temizlerim asla onlara zarar vermem

 4. Nova Still GRAFFİTİ
  Nova Still GRAFFİTİ
  Ay əvvəl

  Örümcek fobim var

 5. csfc kızı
  csfc kızı
  Ay əvvəl

  BİLİYORUM ZARARSIZ AMA BENİM ÖRÜMCEK FOBİM VAR

  1. blueiixia
   blueiixia
   5 gün əvvəl

   fobi*

 6. rifat oral
  rifat oral
  Ay əvvəl

  evde orumcek ağı olmasinin nedeni evde orumcek olmasidir

 7. samuray
  samuray
  2 ay əvvəl

  abi benim en korktuğum hayvan örümcek bişey yapar diye korkuyom öldürüyorum ne yapayım bide Yusufçuk girmişti eve onu öldürmek günah mı

 8. Salih Yılmaz
  Salih Yılmaz
  2 ay əvvəl

  👍👍👍

 9. Kul Yusuf
  Kul Yusuf
  2 ay əvvəl

  Ifadelere dikkat edelim...Peygamber efendimizi (s.a.v.) i magarada orumcek kurtarmadi..Allah (cc) kuryardi..

 10. Useyin Ramiz
  Useyin Ramiz
  2 ay əvvəl

  Teşekkür ler buları söyledinis için 🥰

 11. Adem Kırtaş
  Adem Kırtaş
  2 ay əvvəl

  Az önce sizin videoda örümceklerden bahsettim o biraz hurafe gibime geliyor ben bir keresinde evi temizlerdim akşam tertemiz yaptığım evi sabah bir bakardım örümcek yememiş içmemiş uyumamış sabaha kadar örümcek ağı örmüş ben temizledim o ördü en sonunda pes ettim yalnız şöyle bir şey var ağ örümceğin evi ve örümceğin çoğu böcek yer bizi onlardan korur sizin de bahsettiğiniz gibi örümceklere Peygamberimizi koruma gibi bir görev bahşedilmiştir.

 12. metanet Hidayetova
  metanet Hidayetova
  3 ay əvvəl

  İnanin evime kicijk ruzgar bile giremiyor ,nane yagi denedim fayda etmedi ,amma limon deneyecem

 13. Taha Kocaman
  Taha Kocaman
  3 ay əvvəl

  Arkadaşlar örümcekler için Mimar Sinan camilere devekuşu yumurtası koydurmuş haberiniz mi yok denk mi gelmediniz. Araştırın . Limon naneyağı kestane vb. Neyse devamlı bunlarla mı uğraşacağız.Al yumurtayı as eve kaç tane giderse tanesi 250 den aşağı yoktur. Daha önce duymuş tum dün akşam araştırdım fiyatlarını.

 14. ViP ViP
  ViP ViP
  3 ay əvvəl

  Ben çok korkuyorum onlarda gördüğümde istemeden ama öldürüyorum Allah affetsin beni!!

 15. Sultan Özdemir
  Sultan Özdemir
  3 ay əvvəl

  Yerçekten Allah büyük

 16. Yavuz Deniz
  Yavuz Deniz
  3 ay əvvəl

  Hurahelerle hikayelerle yasayan bir milletiz dinekten bocekten umut arayan bir ulke

 17. Sare Nebi
  Sare Nebi
  3 ay əvvəl

  Ankebut 😃

 18. Sare Nebi
  Sare Nebi
  3 ay əvvəl

  Ankebur suresi okunacak bol bol istemiyorsanız evde

 19. Safiye Sal
  Safiye Sal
  3 ay əvvəl

  Örümcek olmaması için sprey şişe ye çamaşır suyu koyup sıkı n

 20. Ay Mira
  Ay Mira
  3 ay əvvəl

  Valla ben kendi hallerine birakiyorum ölene kadar odamda duruyorlar. Sonra da mendille veya süpürgeyle aliyorum ama asla öldürmem. Hatta sivrisinekleri de öldürmem yiyip icip sisip büyüyene kadar odamda oluyorlar. Odamda iyi besleniyorlar

 21. SEZGİN ELEKTRİK
  SEZGİN ELEKTRİK
  3 ay əvvəl

  BENCE HAYVANLARDAN KORKMAYALIM HEPSİNİ ALLAH YARATTI

  1. BulgarTefik
   BulgarTefik
   3 ay əvvəl

   Tamam o zaman Orta Amerikada insanların evine yılan kaçtığında sen git al , git 200.000 bin yıl önceki ilk insanlar gibi doğada yaşa bakalım korkuyor musun korkmuyor musun hayvanlardan .

 22. Elif Efe
  Elif Efe
  3 ay əvvəl

  Rütubetli evlerde çok oluyor

 23. Canay Akkapı
  Canay Akkapı
  3 ay əvvəl

  Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 24. Mi Bros
  Mi Bros
  3 ay əvvəl

  Binlerce Kez Massalah Ve sizleride tebrik ederim iyiki reklam yok ❤️🌹

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 25. Gonul Duz
  Gonul Duz
  3 ay əvvəl

  Peki öldürmeden dışarı attığımızda evin dışında ağ örüyorlar o zaman ne yapalım çok oluyor öldürmek zorunda kalıyorum

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , ,

  2. MUSTAFA KÖSE
   MUSTAFA KÖSE
   3 ay əvvəl

   Selamun aleyküm ben din Kültürü öğretmeniyim islami bilgiler paylaşıyorum destek olursanız sevinirim 😊😊😊şimdiden Allah razı olsun

 26. ikra pektaş
  ikra pektaş
  3 ay əvvəl

  En korktuğum hayvan asıl olanı sona bırakıp bize belgesel tadında örümceği tanıtan admine ne yapmalı.¿?😁

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

  2. MUSTAFA KÖSE
   MUSTAFA KÖSE
   3 ay əvvəl

   Selamun aleyküm ben din Kültürü öğretmeniyim islami bilgiler paylaşıyorum destek olursanız sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun kardeşim 😊😊😊

 27. Ali Özcan
  Ali Özcan
  3 ay əvvəl

  örümcekleri öldürmeyin. Bizim sevgili peygamberimizi koruyanı sizde kendinizden koruyun.

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , , ,

  2. MUSTAFA KÖSE
   MUSTAFA KÖSE
   3 ay əvvəl

   Selamun aleyküm ben dini bilgiler paylaşıyorum bana yardımcı olurmusun 😊😊😊şimdiden teşekkür ederim sagolun😊😊😊

 28. Pubg Tv
  Pubg Tv
  3 ay əvvəl

  Abi bir öğrümcek sebebsiz yere birisine saldırırmı fındık toplarken hep öğrümcekler benim yanıma geliyor günde 1 fındıkta 5 tane

  1. BulgarTefik
   BulgarTefik
   3 ay əvvəl

   @Pubg Tv Sen hayvanların yanına gidiyorsun , onlar seni ısırıyor , ve rahatsızlık vermediğini düşünüyorsun ?!?

  2. Pubg Tv
   Pubg Tv
   3 ay əvvəl

   @BulgarTefik ben rahatsızlık vermiyom oturuyom geliyorlar boş yere

  3. BulgarTefik
   BulgarTefik
   3 ay əvvəl

   @Pubg Tv Isırdığında napıyorsun ? Cidden hayvanlara rahatsızlık verdiğinin farkında değil misin ?

  4. Pubg Tv
   Pubg Tv
   3 ay əvvəl

   @BulgarTefik öyle değil ben oturuyom 2 tane örümcek ağa örmek istiyor bazıları ısırıyorda

  5. BulgarTefik
   BulgarTefik
   3 ay əvvəl

   Her hayvanın doğasında var kendini savunmak için agresifleşmek , senin amacın rahatsız etmek değildir ama istemeden de olsa rahatsız edebilirsin .

 29. a W
  a W
  3 ay əvvəl

  Çok iyi olmuş elerinize saglik0 ben hep orumcukleri öldürmedən dışarıya apariyorum

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 30. Muhammed Aydın
  Muhammed Aydın
  3 ay əvvəl

  Örümcek mübarek bir hayvan dir ama fakirlik olduğu için öldürmek lazım ama yine de mübarek bir hayvan dir

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 ,. ,

 31. Only Magnus
  Only Magnus
  3 ay əvvəl

  *Abi benim hayalim hayalhanem gibi sözler köşkü gibi büyük bir kanal olman aslında daha fazlasını hak ediyorsun* *"Başarı senden Destek bizden"*

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

  2. Ne Varsa
   Ne Varsa
   3 ay əvvəl

   Teşekkür ederim kardeşim

 32. Selbi 'nin Günlük Yaşamı
  Selbi 'nin Günlük Yaşamı
  3 ay əvvəl

  Harika bir paylaşım bu çok teşekkür ederim arkadaşım

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , ,,

 33. Aquil Pugb PG
  Aquil Pugb PG
  3 ay əvvəl

  Ağzına sağlık abi teşekkür ederim

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 34. ArgoBeatsZ
  ArgoBeatsZ
  3 ay əvvəl

  1000-ci görüntüleme benden

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 35. Emin Tureli
  Emin Tureli
  3 ay əvvəl

  Abi bu bilgiler yanlış 🤐

  1. BulgarTefik
   BulgarTefik
   3 ay əvvəl

   Hah ne sandın 😅

  2. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 36. Sinan Gider
  Sinan Gider
  3 ay əvvəl

  Emeğine sağlık abi

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 37. Kiraz Kurt
  Kiraz Kurt
  3 ay əvvəl

  Allah çok çok razı olsun iyi şeiler ve faidalı şeiler orendim 👍👍👍👍👍👍

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲., , ,

 38. Evliyâ Şehrî
  Evliyâ Şehrî
  3 ay əvvəl

  Allah razı olsun

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 39. Aytac Yener
  Aytac Yener
  3 ay əvvəl

  Allah 🌹 razı 🌹 olsun 🌹

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 40. ŠŤÃÑĐ ØFF 2
  ŠŤÃÑĐ ØFF 2
  3 ay əvvəl

  Ben örümcek göduyumde deliye donuyorum ve öldürtuyorum ama şimdi ögrendimki asla zarar vermeyen hayvani öldurmek yasaktır

  1. Salih
   Salih
   3 ay əvvəl

   Beni bir kere soktu ama Allah tan ölmedim hastaneden çıktigimda direk o örümceği Av tüfeğiyle öldürdüm

  2. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 41. Allah razi olsun
  Allah razi olsun
  3 ay əvvəl

  Ellerinize sağlık çok güzel olmuş

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 42. Pro Greax
  Pro Greax
  3 ay əvvəl

  Allah’ı bırakıp da başkalarını dost ve yardımcı edinenlerin hâli, örümceğin hâline benzer. Örümcek de barınmak için kendine bir yuva yapar. Halbuki yuvaların en zayıfı, en çürüğü şüphesiz örümceğin yuvasıdır. Keşke bu gerçeği bilselerdi! Abi Allah ne muradın varsa versin Amin ! ! !

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 43. Beyin hisseder Kalp dūşünür
  Beyin hisseder Kalp dūşünür
  3 ay əvvəl

  Allah c c razi ola

  1. Beyin hisseder Kalp dūşünür
   Beyin hisseder Kalp dūşünür
   3 ay əvvəl

   @Canay Akkapı ALEYKUMSELAM AMINN Ben aradim bulamadim Video linki atsaniz buraya sonra silseniz olmaz mi Takip etmek isterim

  2. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. ,,

 44. Kripto Milyoneri
  Kripto Milyoneri
  3 ay əvvəl

  140 Yorum İçinde Bunu Görüp Beğenen Şanslı İnsan İnşallah Yarın İyi Haber Alırsın Sağlıklı,Huzurlu ve Bereketli Bir Hayat Yaşarsın. Belki Seninde İlgi Alanına Girer ve Değerlendirir Diye Özür Dileyerekten Bende Birşeyler Yazmak İstiyorum. BEYLER/BAYANLAR Açıklamada Anlatacaklarımı Göz Ardı Edenler En Geç 2 Sene Sonra Bunu Yapmadıklarına Pişman Olacaklar!! Bitcoin 2010 Yılında 0.49 $ Fiyat Bandıydayken Ethereum 2015 Yılında 0.51 $ Fiyat Bandındayken Chainlink 2017 Yılında 0.17 $ Bandındayken Kimse Bu Kadar Devasa Rakamlara Ulaşacağını Tahmin Edemezdi Ve Çoğumuz Bu Fiyatlardayken Furyada Kaçırdık. Bir Çoğumuzun Keşke Alsaydık Dediği Olmuştur. 2020 Verilerine Göre Bitcoin 23.800 $ Ethereum 655 $ Dolar Chainlink 15 $ Seviyelerine Ulaşmıştır.Yaşadığımız Pişmanlıktan Bahsediyorum,Genç Arkadaşlarımı Tenzih Ederim Yaşları Buna Yetmemiş Olabilir,Dünyayı Dijital Bir Gelecek Bekliyor Arkadaşlar Bunu İstesekte İstemesekte Dünya Düzeni ve Teknoloji Bunu Gerektiriyor Çünkü Arkadaşlar Dijital Paralar Çok Hızlı İşlem Hızına ve Çok Düşük Transfer Kesim Ücretlerine Sahip Olduğu İçin Birçok Ülke Kendi Kripto Paralarını Çıkarmaya veya Kullanmaya Başladılar. Arkadaşlar Dediğim Gibi Kripto Paralar ve BlockChain(Blok Zinciri Teknolojisi)Kripto Paraların Kullanımını Çok Büyük Oranda Artırıyor ve Artmaya Devam Ediyor.Kripto Parasını Çıkaran Ülkeler Dubai (UAE)Coin Venezuela (Petro)Coin Estonya(Est)Coin ve Son Olarak Çin Halkı Vatandaşlarına 13 Ekim 2020 Günü Dijital Yuan Dağıtmıştı Kullanıp Yaygınlaşması İçin Arkadaşlar Burada Demek İstediğim Hiçbirşey İçin Geç Kalmadınız Gelecekte Bizi Dijital Paralar Bekliyor. Güzel Ülkemiz Türkiyeninde Kendi Dijital Parasını Çıkartacağını Dünüşüyorum Er ya da Geç Arkadaşlar Olayları Anlamanız İçin Çok Uzattım Kusura Bakmayın.. Bu Başlıklara Kadar Geldiğinize Göre Kripto Paralara İlginiz Var ve Söyleyeceklerim ve Vereceğim Tavsiyeler Hepinize Faydası Olacaktır... Bunun İçin Android veya İos Telefon Kullanmanız Yeterli Olacaktır . Uzun Süren Çalışmalarım ve Araştırmalarım Gereği 3 Farklı Mobil Olarak Şuan Geçerliliği Olmayan Ama Geleceği Parlak 3 Farklı Kripto Para Mining(Kripto Para Madenciliği) İşlemi Yapabileceğiniz 3 Farklı Mobil Uygulama Paylaşıcağım Sizlerle Bu Projelerde Benim En Çok Hoşuma Giden Proje Sahiplerinin Sıradan Bir Coin Yaratmak Yerine Bütün Dünyada Geçerliliği Olacak ve Aklımıza Gelen Her Mağazada ve Alışverişte Kullanabileceğimiz Bir (Global) Kripto Para Çıkarmaktır.Şu an Gayet Hızlı Bir Şekilde Büyüyorlar ve İdeallerini Gerçekleştirmek için Hiçbir Engel Kalmıyor.Bu İdealleri İçin Bir Örnek Vermem Gerekirse,Bugün Aklımıza Gelen Her Alışverişimizde Ethereum,Bitcoin,Litecoin,Chainlink Kullanabilseydik Talep Çok Fazla Olacağı İçin Fiyatlarını Dahada Üst Seviyelere Taşıyacaklardı Bunun İçim Arkadaşlar Çok Şanslıyız Bu Kripto Paralarla Benim Gibi 2020 nin Son Çeyreğinde Tanışanlar Üzülmesin Hiçbir Şey İçin Geç Değil Yeterki Farkına Varalım ve Başlayalım Beyin İnsanın Silahıdır Gelin Öğrenelim. Uygulamaları Play Storeden İndirebilirsiniz Lütfen Emeğe Saygı Uygulamalara Kayıt Olurken Benim Referansımla Üye Olun Sizler İçin Uğraştım Boş Geçmeyin Lütfen...Arkadaşlar Size Referansın Önemini Anlatıyorum Size Eğer Referan Kodunu Girdiğiniz Kişi Uygulamayı Kullanmaz ise Veya Silerse Size Hiçbir Katkısı Olmuyacaktır Kafanıza Takılan Birşey Olursada Benim Referansımla Geldiğiniz İçin Uygulamarın Chat Bölümlerinde 06eren57 Sohbetinden Bana İstediğinizi Sorabilirsiniz Beni Destekleyen Herkese Teşekkür Ederim... 1. Pi Network= İnvitation Code= 06eren57 2. Bee Network= Referral Code= 06eren57 3.Time Stope-Time Collector= Witness Code= exorcist

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 45. Huzur İslamdaa
  Huzur İslamdaa
  3 ay əvvəl

  Allah razı olsun hocam

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. ,.

 46. Mahmut SUNAR
  Mahmut SUNAR
  3 ay əvvəl

  Emeğinize sağlık takipteyiz

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , ,

 47. Hilmi Dayı
  Hilmi Dayı
  3 ay əvvəl

  SÖZÜN ÖZÜ BEREKET

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 48. KÖYDEKİ GEÇİMİM
  KÖYDEKİ GEÇİMİM
  3 ay əvvəl

  Bizim ev mağ o yüzden örümcek çok

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲, ,. , ,

 49. Hilmi Dayı
  Hilmi Dayı
  3 ay əvvəl

  HAY MAA'Ş'ALLAH ÖRÜMCEK ANKEBUT ÖNEMLİDİR MAA'Ş'ALLAH

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   @Dikişe Dair Herşey kardeşim benim Kanala değil AZtos aramaya "ehli sünnet gerçekleri" diye yazıyorsunuz 354 abonesi ve 68 videosu Kabe resmi olandır link paylaşımı yaptığım zaman spam alıyorum ☹️

  2. Dikişe Dair Herşey
   Dikişe Dair Herşey
   3 ay əvvəl

   @Canay Akkapıaleyküm selam bu yazıyı daha önce de başka bir hesapta okudum obone oldum ona. Aynı yazıyı şimdi tekrar okudum obone oldum ama Kanalınıza bir tane bile video yok..

  3. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 50. KÖYDEKİ GEÇİMİM
  KÖYDEKİ GEÇİMİM
  3 ay əvvəl

  Ben çok korkarım bu faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , ,,

 51. KORKU OLAYI
  KORKU OLAYI
  3 ay əvvəl

  Korku hikayeleri sever misiniz? Kanalımı yakın bir zaman önce açtım destek amaçlı kanalıma buyurmaz mısınız?✋

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲, ,. ,

  2. Savaş Kaymaz
   Savaş Kaymaz
   3 ay əvvəl

   Başarılar

 52. Azeri Türk
  Azeri Türk
  3 ay əvvəl

  Bildirim gelen kimi geldim yene birinci olmadım

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. , ,

 53. [EPT]HIT THE LAG
  [EPT]HIT THE LAG
  3 ay əvvəl

  Her yaratık Allah'ın bir mucizesi zaten, Allah büyüktür.

  1. Salih
   Salih
   3 ay əvvəl

   @Canay Akkapı resmen destan yazdın abla sen

  2. [EPT]HIT THE LAG
   [EPT]HIT THE LAG
   3 ay əvvəl

   @Canay Akkapı Alaykumassalam

  3. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲,. ,

  4. [EPT]HIT THE LAG
   [EPT]HIT THE LAG
   3 ay əvvəl

   @Kuranı Kerim Sureleri teşekkürler. Cazaka Allahu hayran. İnşa Allah hayırlı olur. Sağol kardeşim.

  5. Kuranı Kerim Sureleri
   Kuranı Kerim Sureleri
   3 ay əvvəl

   🌹🌹Selamun aleykum arkadaslar. Kur'an okumak, dinlemek, anlamak ve ezber yapmak isterseniz sayfama bir bakmanızı tavsiye ederim. Eminim çok faydalı olacaktır. Selametle🌹🌹

 54. Nazim Memmedov
  Nazim Memmedov
  3 ay əvvəl

  Selam abi

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

 55. bosna mapping
  bosna mapping
  3 ay əvvəl

  Ya ben ölümden cok korkuyorum bunuın nedenini bana soylermisiniz

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

  2. ARTEMİS HİLAL
   ARTEMİS HİLAL
   3 ay əvvəl

   Kafirler ne için ölümden korkar çünkü islam değiller sen islamsan imanın kuvetli değildir ve bunu düşün hangi görevini yapmıyorsun yada neyi yanlış yapıyorsun bunu demeye çalışıyorum kötü anlamda değil

  3. a W
   a W
   3 ay əvvəl

   Ölümden korktuğumuz zaman bunu düşünün Allah verdi bu canı Allahda alıyor iyi biriyseniz korkmuyun mekanınız cenetdir amma kötü biriseniz tövbe edin ki öldukden sonra Cenette düşə bilmək için🙂

  4. N. s.
   N. s.
   3 ay əvvəl

   Ölüm çirkin olsaydı ölürmüydü peygamber

  5. Beyin hisseder Kalp dūşünür
   Beyin hisseder Kalp dūşünür
   3 ay əvvəl

   @bosna mapping ölumu düsunmek sevaptir diye bilirim hem insani uyanik tutar Ölumden korkmayan mi var kardes

 56. Kuranı Kerim Sureleri
  Kuranı Kerim Sureleri
  3 ay əvvəl

  Emegine saglık kardesim. Allah razi olsun. 🌹🌹Selamun aleykum arkadaslar. Kur'an okumak, dinlemek, anlamak ve ezber yapmak isterseniz sayfama bir bakmanızı tavsiye ederim. Eminim çok faydalı olacaktır. Selametle🌹🌹

  1. Canay Akkapı
   Canay Akkapı
   3 ay əvvəl

   Esselamu aleykum Müslüman kardeşlerim. Sizlerden Allâh rızası için bir ricam var. Eğer bu davada yani İslâm dini için bizlere yardımcı olmak isterseniz AZtos arama motoruna "ehli sünnet gerçekleri" diye yazdıktan sonra, Kabe resimli olan kan*la sizleri videolarımızı kesinlikle seyretmeye ve kan*lımıza gönlünüz varsa daha çok büyümemiz için ab*nemiz olmaya davet ediyoruz. Ayrı yeten paylaştığımız videolardan haberdar olmanız için bildirim zilini açmayı ve paylaşmayı unutmayınız.😊 Eğer kan*lımız ilk başlarda çıkmazsa biraz aşağıya inmenizi rica ediyoruz. Allâh şimdiden razı olsun. Böyle yapmamda ki tek sebep ise kan*l linkini koyduğum zaman You,Tu,be otomatikmen paylaştığım linki kaldırıyor ve spamlanıyorum. Bende Müslüman kardeşlerim İslâm ilminden faydalansın diye elimden geleni yapıyorum. InseAllah sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🤲 Ayrı yeten şunu söylemek istiyorum elimizden geldiğince şu an 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyoruz çünkü insanlara You,tu,be üzerinden canlı yayın yapıp insanlara ehli sünnet inancının herkese duyurmak istiyoruz. İnanın bana hiç bir çıkarım yok sadece sevaba girmek istiyorum ve insanlara ilmi yaymak istiyorum. Tek istediğim desteklerinizi esirgemeyin kardeşlerim. Rabbimin rızasını kazanmak istiyorum bu Dünyada. Hayırlı bir şey yapmak için sürekli uğraşmayı seviyorum. Allâh tüm Müslüman kardeşlerimize imanlı ve Peygamber efendimizi görmeyi nasip eylesin 😊🤲 , , ,

  2. Sulu Domates
   Sulu Domates
   3 ay əvvəl

   Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekâtuh

  3. Hilmi Dayı
   Hilmi Dayı
   3 ay əvvəl

   ALEYKÜMSELAM ABİM İYİKİVARSIN EYVALLAH